Protevis avatar
100 Troll Hunter
Sveiki,

ka manot apie Blizzard ideja paleisti Classic mode? Nostalgija apeme turbut ne mane viena :) Planuoju gryzt sia proga ir vel pabandyt prasibegt Classice, tad jei yra senbuviu bendraminciu, norinciu prisimint senus laikus, parasykit cia ar susiraskit battle.net mane Protevis#2338

Raidinau nuo pat pradziu su Kersto Demonais (mage Saulius), veliau su JuodaBalta (tank Apsauga), Conexus (hunter Protevis), siek tiek ir VejoBrolija (priest). Susipazinau su daugybe puikiu zmoniu, tad butu fun vel visus pamatyt classice ;)

2x redaguota 2017-11-05 @ 13:38
Klishas avatar
100 Dwarf Hunter
+1
patalpintas 2017-11-05 @ 13:44
Choncy avatar
100 Dwarf Shaman
Taip, reiks isbandyt, tik neaisku kiek uztruks iki kol jis bus paleistas. Gal metai, gal du. Vienaip ar kitaip lauksim.
patalpintas 2017-11-07 @ 15:23
Protevis avatar
100 Troll Hunter
Nebuvau dar mates wow evoliucijos, ypac juokingi kadrai dar iki 2005 metu, kuomet sis zaidimas pasirode Europoje:
patalpintas 2017-11-09 @ 19:22
Klishas avatar
100 Dwarf Hunter
kažkaip man mintijasi, kad bizzardas nesukiš ir Battle for Azeroth ir Classic paleidimo į vieną krūvą. Manau, bus bet pusmetis, o gal ir metai tarpas marketingo sumetimais. Škias, Classic tik 2019 vasarą gali pareiti
patalpintas 2017-11-15 @ 05:01
Seniai jau nebuvau taip HYPED apie betkoki zaidima, kaip esu apie Classic.
Kai ziuredamas blizzcon isvydau oficialu classic trailery, pasokau nuo sofos su iskeltom rankom tarsi kokia megstama komanda butu laimejus 1 vieta :D

Vanilla ir TBC mano nuomone buvo wow aukso amzius kur egzistavo tikri mmo principai... Svarbiausia buvo bendruomene, vienas buvai niekas, tavo gearas buvo atspindys ka esi pasiekes + turejai reputacija savo realme.
Visaus pasaulis buvo gyvas, niekas nesedejo mieste ir nespaude "queue".

Dziaugiuosi kad turejau proga pazaist Nostalrius privaciam serve ir prisimint tuos tikrus MMO principus kuriu jau beveik nebeliko per wow evoliucija.

Butent sio serverio komandos ir ju benruomenes pastangu vaisius - classic serveriu anonsavimas :)

Tikiuosi kad susiformuos stipri lietuviu bendruomene classic realmuose ir isvysiu daug senu vardu ten!

Cia gan nuotaikingas video, gerai atspindintis kaip pasikeite wow dizaino principai.

Bendraminciai, feel free to add me: BRZ#2387

P.S. Cia screenas is paskutiniu Nost akimirku pries uzdaryma, kai bendruomne susirinko atsisveikint.
4x redaguota 2018-03-01 @ 15:50
Degutas avatar
110 Human Mage
Yra toks Excalibur privatus nenaujas padorus servas. Retkarčiais pasijungiu ten ir aš vanilla+tbs nostalgiją numalšinti :)
patalpintas 2018-03-20 @ 20:57

Naujausias registruotas char: race 4 class 11 Trollnomore (120)
Iš viso šiuo metu prisijungę (5min): 14 (registruotų: 0, svečių: 14, turinčių char: 0)

Forumo statistika

Temų: 161
Komentarų: 686
Komentatorių: 160