Animagne avatar
90 Draenei Priest
#64
Nėra pasiūlymų subforumo, tai manau šitas forumas pagal pavadinimą labiausiai tinka diskusijoms apie forumą. Kiek atsimenu ankstesni klasių forumai buvo labai skurdūs dažniausiai, gal tik pora buvo kažkiek aktyvesni (ir tai ne daugiau 10 ar gal net 5 temų), o ir forumo aktyvumas kol padidės praeis kažkiek laiko. Žinoma bendras forumas lietuviams tiek užsienietiškuose gildijose žaidžiantiems, tiek lietuviškuose būtų nuostabu, nes kiek prisimenu ansktesnis mirė kai visi persikėlė į gildijų forumus, o kai gildijų aktyvumas sumažėjęs, pats geriausias metas narius susigrąžinti ;) .

Nors ir Blizzard forumai padarė beveik atvirkštinį žingsnį, dėl didelio narių skaičiaus ir mažo aktyvumo tuose forumuose, bet mano pasiūlymas būtų pagalvoti (nebūtinai mano pasiūlymų klausyti, bet tokia mintis atėjo vien dėl mažo narių skaičiaus tiek dabar tiek kiek buvo anksčiau) ar verta pakeisti klasių forumus į rolių forumus (3 arba 4 atskiriant melee ir ranged DPS). Šiais laikais geri žaidėjai dažniausiai turi daugiau nei vieną charą savo rolės arba bent jau supranta kaip kitos artimos rolės/klasės veikia ir diskusijos apie bendrą rolę galėtų būti aktyvesnės, nei apie atskiras klases, o ir macros ar gear diskusijos labai panašios su gretimomis rolėmis. Šiuo metu, pavyzdžiui, daugiausiai diskusijų teoriškai turi ne konkretūs klasių pakitimai, o dideli pasikeitimai bendrai healinime (dvigubėja hp, grįžtama arčiau prie triage, bet su atlaidesne manos regeneracija ir t.t.), o taip pat ir gear bendras tarp rolių daugiau vertas diskutuoti (ypač trinketai ar tertiary stats nauda) tarp kitų klasių toje pačioje rolėje, nei vienos klasės forume, su WoD armoro pakitimais (kai galima armorą keisti tarp rolių laisvai ir pagrindine keisti savo efektyvumą reikia per bendrus itemus su ta pačia role, o ne klase ar armoro tipu).
1x redaguota 2014-07-29 @ 18:18
Protevis avatar
90 Troll Hunter
#65
Na mintis padaryti HEAL, DPS ir TANK forumus vietoj klasiu gal ir nieko ideja. As pritariu.
patalpintas 2014-04-21 @ 15:53
Protevis avatar
90 Troll Hunter
#88
Padariau rolių forumus.
patalpintas 2014-05-03 @ 15:50
Protevis avatar
100 Troll Hunter
#293
Sveiki,

kuo toliau tuo labiau uzimtesnis darausi RL (naturalu, visi senstame). Neberandu laiko pazaisti mylimiausia zaidima, tai ka jau kalbeti apie sio puslapio programavimo darbus, o juk sitiek geru ideju yra, tik nera laiko joms igyvendinti, nes visgi tai hobi, o ne pajamas duodanti svetaine :)

Galbut atejo laikas perleisti si projekta tiems, kurie nori, turi laiko ir svarbiausia turi reikalingu igudziu, kad testi mano pradeta darba su sia svetaine, o tam reikia ismanyti php, mysql, smarty, bootstrap, mongo ir wowAPI. Jei turite tokiu ziniu ir norite perimti si projekta, rasykite man ir galesime pratesti diskusija. As galeciau likti tik kaip konsultantas, nes visgi visas kodas parasytas mano paties, tad zinoma galesiu ir patarsiu, kuriant naujus toolsus svetaineje, o ideju begale, tik reikia darbstaus programuotojo, kuris zaidzia ir myli si zaidima.

Puslapio islaikymas jums nekainuotu, nes domeno ir hostingo paslaugas apmoka remejai.
patalpintas 2015-02-28 @ 11:36
Arego avatar
100 Goblin Hunter
#294
Tai pridėk Pasaką guildą prie Gildijos sąrašo kol dar visai nedingai. :)
patalpintas 2015-03-01 @ 13:22
Protevis avatar
100 Troll Hunter
#445
Prisiminiau, kad seniau turejome recruiting moduli. Pagalvojau, gal reiktu sugrazint ji i puslapi. Gildijos gales atzymeti kokiu specu truksta raide, sistema automatiskai promotins toki dalyka i pirma puslapi kaip naujiena - labiau atkreiptu demesi nei forume postas. Prieiga prie tokiu teisiu automatiskai tures gildijos lyderis GM ir jis tvarkytu recruitment (jei labai reiktu zinoma galima butu suprogramuoti funkcija, kuri leistu perleisti tokias teises kitam gildijos nariui).

Na ir atvirkstinis modulio veiksmas - zaidejai gales skelbti savo kandidatura, ar ieskotis arenos partneriu. Pavadinciau moduli - zaideju birza.

Tam kad butu visiems patogu ir patrauklu naudotis moduliu, reiktu apgalvot layout ir funkcijas, kuriu reikia siam dalykui. As manau, kad reiktu isskirti HEAL, DPS, TANK. Isskleidus parodyti kokiu specu konkreciai ieskoma: holy paladin, discipline priest ar feral druid ir t.t.

Susidomejes aplikacija, zaidejas manau ras budu kaip toliau elgtis - susisiekti su GM per PM, ar tiesiog whisper in-game, galu gale aplankys gildijos homepage ir ten aplikuos.

Manau butu naudinga, jei GM nurodytu raidinimo dienas ir laika. Man dar kylantis klausimai, gal patarsit:


  • Ar reikia nurodyti 10-man ar 20-man raid?

  • Ar reikia komentarų funkcijos ties recruitment?

  • Gal dar kokiu requirements opciju sugalvoti, kaip filtra naujokams, kad neklausinetu nuo kokio ilvl priima ir t.t.


Lauksiu bet kokiu ideju ar pavyzdziu panasiu sistemu del recruitment internete, gal kas nors ka nors naudojot kitur...
4x redaguota 2015-11-23 @ 16:19
Chatterbox avatar
110 Blood Elf DK
#681
5v5 Arena brackets are gone. Jau su legiono atejimu ju nebuvo.
patalpintas 2017-01-11 @ 17:01
Protevis avatar
100 Troll Hunter
#682
681 komentaras patalpintas 2017-01-11 @ 17:01
5v5 Arena brackets are gone. Jau su legiono atejimu ju nebuvo.
Aciu uz informacija, pasalinsiu ;)
patalpintas 2017-01-12 @ 14:05
Lukasqq avatar
120 Blood Elf Paladin
#797
Pridekite m+ score leaderboards, manau daugeliui butu idomu pasiziureti ir surasti su kuo m+ pushinti is LT community.
1x redaguota 2018-11-17 @ 14:23

Online

Naujausias registruotas char: race 4 class 3 Yazzlt (27)
Iš viso šiuo metu prisijungę (5min): 25 (registruotų: 1, svečių: 24, turinčių char: 0)

Forumo statistika

Temų: 161
Komentarų: 690
Komentatorių: 161