TopLietuvių gildijaProgresasAktyvūs / Viso
Realm
(status)
Lyderis (GM)
winner cup goldwow faction Iron Werewolves2/9119 / 260 (46%)
Silvermoon
(ON)
race 1 class 1 Hanisas
winner cup silverwow faction VoVeriai1/9305 / 778 (39%)
Kazzak
(ON)
race 8 class 11 Pnks
winner cup bronzewow faction Tamsioji Materija6/926 / 92 (28%)
Kazzak
(ON)
race 10 class 2 Funtikas
Heroic mode | Mythic mode | Aktyvūs charai laikomi tie, kurie pasirodė bent kartą per pastarasias 7 dienas. Eilės į realm tikrinamos kas 5min.

Cinematic: "Lost Honor"

Terror of Darkshore

Daugiau informacijos rasite oficialiame puslapyje WorldofWarcraft.com.

Battle for Azeroth - Embers of War

World of WarCraft CLASSIC mode!

Blizzard išgirdo žaidėjų prašymą ir paleis Classic (Vannila) serverį. Toks serveris Europoje buvo atidarytas 2005 metais, todėl tuos kurie nėra bandę šio hardcore varianto ir visus senbuvius kviečiu prisiminti senus laikus! Diskusijos forume.

Lietuvių World of WarCraft bendruomenė

World of WarCraft gyvuoja nuo 2005 metų ir vis dar yra vienas iš populiariausių MMORPG žaidimų tarp lietuvių. Tai vienas iš geriausių sukurtų žaidimų tiek PVP tiek PVE mėgėjams. Puslapyje stengiamės pateikti populiariausias ir sėkmingai gyvuojančias lietuviškas gildijas, tačiau yra dar daug lietuvių, kurie sėkmingai progresuoja kartu su užsieniečiais. Kviečiame visus registruoti savo characterius ir taip prisidėti prie lietuviškos wow bendruomenės augimo, parodyti save statistikose bei progrese!

Duomenys pateikiami iš registruotų šiame tinklapyje narių, kurie nepatingėjo užpildyti truputį informacijos per savo nustatymus. Kuo daugiau žaidėjų teisingai užpildys šiuos duomenis, tuo realistiškesni bus pateikiami rezultatai!