TopLietuvių gildijaProgresasAktyvūs / Viso
Realm
Lyderis (GM)
winner cup goldwow faction Iron Werewolves7/120 / 258 (0%)
Silvermoon
race 1 class 2 Eckis
winner cup silverwow faction VoVeriai6/120 / 922 (0%)
Kazzak
race 8 class 11 Pnks
winner cup bronzewow faction Tamsioji Materija5/120 / 79 (0%)
Kazzak
race 10 class 2 Funtikas
Heroic mode | Mythic mode | Aktyvūs charai laikomi tie, kurie pasirodė bent kartą per pastarasias 7 dienas. Eilės į realm tikrinamos kas 5min.

Lietuvių World of WarCraft bendruomenė

World of WarCraft gyvuoja nuo 2005 metų ir vis dar yra vienas iš populiariausių MMORPG žaidimų tarp lietuvių. Tai vienas iš geriausių sukurtų žaidimų tiek PVP tiek PVE mėgėjams. Puslapyje stengiamės pateikti populiariausias ir sėkmingai gyvuojančias lietuviškas gildijas, tačiau yra dar daug lietuvių, kurie sėkmingai progresuoja kartu su užsieniečiais. Kviečiame visus registruoti savo characterius ir taip prisidėti prie lietuviškos wow bendruomenės augimo, parodyti save statistikose bei progrese!

Duomenys pateikiami iš registruotų šiame tinklapyje narių, kurie nepatingėjo užpildyti truputį informacijos per savo nustatymus. Kuo daugiau žaidėjų teisingai užpildys šiuos duomenis, tuo realistiškesni bus pateikiami rezultatai!

Shadowlands Cinematic Trailer

Shadowlands Features Overview

Daugiau informacijos rasite oficialiame puslapyje WorldofWarcraft.com.

Cinematic: “Reckoning”

Cinematic: "Safe Haven"

Cinematic: "Lost Honor"

Terror of Darkshore

Daugiau informacijos rasite oficialiame puslapyje WorldofWarcraft.com.

World of WarCraft CLASSIC mode!

Blizzard išgirdo žaidėjų prašymą ir paleido Classic (Vannila) serverius. Dauguma iš mūsų gryžo ir išbandė ir vis dar raidina Onyxia ir kitus legendinius bosus. Kokie įspūdžiai? Diskusijos forume.